Úspěch Katarzyny Zarembik a Mikołaje Miczka v Českém Krumlově [ZDJĘCIA] – Internetový portál Ratiboř

Úspěch Katarzyny Zarembik a Mikołaje Miczka v Českém Krumlově

Polská šampionka Katarzyna Zarembik byla první Polkou v historii maratonu, která stála na nejvyšším stupínku vítězů v kategorii SUP Women na smrtící 25 km vzdálenosti.

15. října se v Českém Krumlově konal Krumlovský vodácký maraton. Jednalo se o 21. ročník jednoho z největších a nejprestižnějších námořních maratonů v Evropě. Letošního ročníku se zúčastnilo 819 jednotek a 1381 závodníků včetně pěti zástupců Ratibořského veslařského spolku.

– reklama –

Polská šampionka Katarzyna Zarembik byla první Polkou v historii maratonu, která se postavila na stupně vítězů v kategorii SUP Women na smrtelné trati 25 km, zlepšila svůj loňský výsledek o téměř 4 minuty a dosáhla času 2 hodiny 7 minut a 59 sekund. . Mikołaj Miczek – mistr Polska U15, nejmladší hráč RTW, žák základní školy č. 15 sportovních oddílů. Jan III Sobieski v Ratiboři – na vzdálenosti 11 km v kategorii U15 obsadil druhé místo, čímž zlepšil svůj loňský výsledek o téměř 2 minuty a pokořil magickou hranici 1 hodiny. Santa čas je 59 minut a 10 sekund.

Navíc v kategorii SUP Open Men obsadil 9. místo Bartłomiej Iwaniak, v kategorii SUP Open ženy 20. místo Izabela Waiser-Wochnik a v kategorii SUP muži 19. místo veterán Mirosław Nowak.