Super Bowl jako obvykle nezklamal. Sportovní emoce a světové hvězdy na pódiu – Sport Wprost

Super Bowl je sportovní oslava, která představuje zápas amerického fotbalu mezi dvěma týmy NFL. Akce má již dlouho podobu neoficiálního státního svátku, během kterého 30 sekund televizního spotu stojí několik milionů dolarů.

Velké emoce ve finále Super Bowlu

Finále Super Bowlu mezi Los Angeles Rams a Cincinnati Bengals skončilo vítězstvím toho, kdo jako první hrál na vlastním stadionu. Jejich vítězství však nebylo tak zřejmé. První čtvrtina skončila vedením LA Rams 3-7. Druhou část hry vyhráli Bengals, a tak za soupeřem zaostali jen o tři body. (10:13).

O přestávce přišla na řadu velká „poločasová show“, během níž se na pódiu objevilo mnoho hvězd. Dr. Dre, Snoop Dogg, Mary J. Blige, 50 Cent, Kendrick Lamar a Eminem. Podle hvězdy NBA LeBrone Jamese to byl nejlepší poločasový výkon Super Bowlu vůbec.

Po vystoupení se hráči vrátili na hřiště a hra se zcela změnila. Na konci třetí čtvrtiny se Bengals dostali do vedení 20:16 a dost nasvědčovalo tomu, že vyhrají NFL Championship. Ukázalo se ale, že poslední čtvrtina zápasu patřila Los Angeles Rams. Cooper Kupp udělal rozhodující touchdown a zajistil svému týmu druhé prvenství v historii.