Sportovní akce ve zkratce, úterý 19. dubna 22:00.

Nabízíme vám souhrn sportovních zpráv:

Letos se ve Varšavě bude konat druhý ročník tenisového turnaje BNP Paribas Poland Open a na jeho startu se postaví lídr světového žebříčku Iga Świątek, oznámili v úterý organizátoři. Před rokem soutěž hostila Gdyně.

xxx

Za bolestivými sankcemi, které UEFA v úterý uvalila na francouzský klub, stálo chuligánství páchané příznivci Olympique de Marseille Arkadiusze Milika. Znamená to uzavření části tribuny stadionu během semifinále Conference League proti Feyenoordu Rotterdam a vysokou pokutu.

xxx

Německý MHP Riesen Ludwigsburg se stal posledním účastníkem finálového turnaje Ligy mistrů FIBA ​​poté, co ve čtvrtfinálovém zápase číslo tři porazil v Rumunsku U-BT Cluj Napoca 79:73 a vyhrál soutěž 2:1.

xxx

Volejbalisté PGE Skra Bełchatów se po vítězství nad AZS Olsztyn 3:2 Indykpol kvalifikovali do semifinále polského mistrovství. Bełchatów vyhrál play off 2-1.

xxx

Německá tenistka Eva Lys, která obsadila 342. místo světového žebříčku, bude soupeřkou Igy Świątekové ve druhém kole turnaje WTA na antukových dvorcích Stuttgartu. V úterý porazila Švýcarku Viktoriju Golubicovou 5:7, 7:5, 7:5 a Polák měla v úvodu volno.

xxx

Ukrajinský fotbalový tým plánuje odehrát dva přátelské zápasy – s Anglií a Manchesterem United. Jde o formu přípravy na baráž o postup na MS 2022, informují ukrajinská média.

xxx

„Kids Run for Ukraine“ je charitativní akce, jejímž cílem je integrovat polské a ukrajinské rodiny prostřednictvím sportu a získat finanční prostředky pro Ukrajinu. V sobotu se na stadionu POSiR Golęcin uskuteční běžecké klání štafet pro děti a rodiny.