Klopp přinesl před finále LM pro Liverpool noční můru.

Thiago Alcantara se v nedělním 38. zápase Premier League proti Wolverhamptonu ocitl v sestavě Liverpoolu. Španělský záložník dal pocítit svou přítomnost na hřišti velkolepou asistencí u gólu Sadia Manea z 24. minuty, než se skóre změnilo na 1:1.

Podívejte se na video
Ondrášek deklaruje boj o návrat do ligy. „Nikam nejdu“

„Bayern patří k historii Lewandowského.“ Rozhodující slova agenta Poláka

Thiago by mohl chybět ve finále LM

Během poločasu byl Juergen Klopp nucen zůstat. Thiago Alcantara se nevrátil na hřiště a nahradil ho James Milner. Španěl na problém upozornil ještě před vstupem obou týmů do šatny, takže se očekávalo, že mu zranění zabrání pokračovat ve hře.

Po zápase se ukázalo, že zranění 31letého hráče může být velmi problematické, jak řekl sám Juergen Klopp. – Myslím, že Thiago nebude hrát finále Ligy mistrů. Pokulhává, takže v tuto chvíli to není nejlepší znamení – řekl německý kouč.

Smolné finále pro Thiaga

Případná absence španělského záložníka ve finále Ligy mistrů proti Realu Madrid, které se bude konat 28. května v Paříži, může být pro Liverpool velmi velkou ztrátou. Jednatřicetiletý hráč nastoupil ve všech vyřazovacích zápasech turnaje a jakmile byl zdravý, nastoupil také v základní sestavě ligových zápasů a domácích pohárových střetnutí.

Mario BalotelliBalotelliho vesmírný cíl. Vesmírný. Vstřelil pět branek [WIDEO]

V aktuální sezóně už Thiago Alcantara kvůli zranění prohrál poslední zápas. Španěl nenastoupil ve finále Ligového poháru proti Chelsea (Liverpool vyhrál na penalty), nastoupil, ale při rozcvičce se zranil. Jednatřicetiletý hráč však hrál proti stejnému soupeři ve finále FA Cupu, které také skončilo vítězstvím Kloppova týmu po nájezdu jedenácti.