Zápas Ukrajina – Island v Aréně Tarczyński. Finále play-off o Euro 2024 [BILETY, TERMIN]

Nejdůležitější informace (kliknutím přejdete)

Na mistrovství Evropy v Německu (14. června – 14. července 2024) zbývají tři vstupenky. Po prvním kole play-off zůstalo ve hře šest týmů: Polsko, Wales, Ukrajina, Island, Gruzie a Řecko.

Vstupenky na zápas Ukrajina – Island ve Vratislavi

Rozhodující zápasy jsou na programu 26. března (úterý):

• Wales – Polsko v Cardiffu (vysíláno na TVP 1 a TVP Sport) ve 20:45.
  • Ukrajina – Island na stadionu Tarczyński Arena ve Vratislavi (vstupenky lze zakoupit zde) ve 20:45 hodin
  • Gruzie – Řecko v Tbilisi v 18:00.

V prvních zápasech play-off vyhráli favorité:

• Poláci porazili na Národním stadionu Estonsko 5:1.
  • Velšané porazili Finy 4:1,
  • Ukrajinci vyhráli nad Bosňany 2:1,
  • Islanďané porazili Izraelce 4:1,
  • Gruzínci vyřadili Lucemburčany 2:0.
  • Řekové vyhráli nad Kazachy 5:0.

Utkání Ukrajina – Island ve Wroclawi

Ukrajinci se vrátí do Vratislavi po necelých sedmi měsících. 9. září 2023 v Aréně Tarczyński Ve skupinové fázi kvalifikace na Euro remizovali 1:1 proti Anglii.

Později hráli o body v Itálii (1:2), v Praze se Severní Makedonií (2:0), na Maltě (3:1), v Leverkusenu s Itálií (0:0) a 21. března v Bosně a Hercegovině. (2:1).

Islanďané mezitím zaznamenali v posledních šesti zápasech kvalifikace 3 výhry, 1 remízu a 2 porážky.

Kde sledovat zápas Ukrajina – Island živě v televizi?

Přenos Zápas Ukrajina – Island v Tarczyński Areně 26. března ve 20:45 na Polsat Sport Premium 1.

V Cardiffu: Wales – Polsko na Euro 2024

Polská reprezentace si v prvním kole play-off neporadila s Estonci. Zápas poznamenala branka Przemysława Frankowského z 22. minuty a o chvíli později červená karta (dvě žluté) pro obránce Maksima Paskotského.

Ve druhém poločase navýšili skóre Zieliński, Piotrowski, Mets (vlastní branka) a Szymański. Čestný gól vstřelil v 78. minutě Vetkal.

Od první minuty jsme to zvládli. Tento duel jsme odehráli po svém. Dali jsme pět gólů a všechno šlo podle plánu. Nyní se s nadějí těšíme na další zápas a chceme udělat poslední krok na cestě k mistrovství Evropy.

Robert Lewandowski, kapitán polského národního týmu

Ve Varšavě se s chutí snědl kousek dortu. V Cardiffu je to ale těžko řešitelný problém. Wales – Polsko na Euro 2024 Úterý 26. března ve 20:45.

Euro 2024: kdo bude hrát na mistrovství Evropy v Německu?

Letenky do Německa jsou k dispozici pro: Albánce, Angličany, Rakušany, Belgičany, Chorvaty, Čechy, Dány, Francouze, Španěly, Holanďany, Němce, Portugalce, Rumuny, Srby, Slováky, Slovince, Skoty, Švýcary, Turky, Maďary a Italy.