pět gólů v utkání Česka proti Ukrajině. Gruzie obsadila Albánii

Češi v úvodním zápase LN přehráli Gruzínci 4:1 a v úterý doufali, že Ukrajince porazí před domácím publikem, což se jim podařilo. Hosty dovedl k vítězství 3:2 Pavel Šulc, který vstřelil branku v prvním poločase a Tomáš Souček přidal branku. Branky ukrajinského týmu vstřelili Władysław Wanat a Georgij Sudakov.

Gruzínci v aktuálním vydání Ligy národů nepolevují. Tým Willyho Sagnola tentokrát dopadl lépe než Albánci po gólu Giorgia Kochrashviliho v 71. minutě zápasu a vyhrál už dva zápasy.

Lotyši prvním triumfem v soutěži. Během zápasu skupiny 4 divize C porazil lotyšský tým doma Faerské ostrovy 1:0, přičemž jediný gól vstřelil Varslavan Renars.

V konfrontaci stejné skupiny Makedonci, přestože hráli v závěru prvního poločasu po červené kartě Gjoko Zajkova, porazili Arménii (2:0). Góly za Makedonii po přestávce vstřelili Enis Bardhi a Bojan Miowski.

Při posledním utkání 2. kola divize D byla Malta venku lepší než Andorra (1:0), o vítězství se postaral Ryan Camenzuli.